Řešení pro

Bezdiskové stanice jsou řesením pro:

Firmy

Ve větších a velkých firmách je velkou předností centralizovaná správa,  jednoduchost údržby, stabilní chod BS a značné finanční úspory vyplývající z nízkých pořizovacích a provozních nákladů.

Informační terminály

Díky tomu, že je BS levná a běží vzdáleně od informačního zdroje (serveru), není při vandalismu poškozen informační zdroj a finanční ztráty terminálu nejsou tak velké jako u PC.

Školy

Ve školství se ocení:

Internetové kavárny nebo čajovny

Aby se v kavárnách a čajovnách zábránilo zneužívání HW (hardware), bývají u běžných PC nehezky zaslepovány disketové či CD mechaniky třeba izolační páskou. BS problematiku zneužívaní elegantě řeší sami svou podstatou.
V kombinaci s bezdrátovou sítí BS poskytnou zákazníkům luxusní servis. Přímo na stůl dostane zákazník "malou krabičku" (BS) s monitorem a klávesnicí a u svého oblíbeného čaje nebo kávy může brouzdat po internetu.

Knihovny

V knihovnách díky bezhlučnosti BS čtenáři jistě ocení ticho a přitom přístupnost služeb, které jim počítač postkytuje.

Domácnosti

Určitě to znáte - táta by si rád na Webu přečetl noviny, syn chatoval (četoval) s kamarády na ICQ, dcera zase mluvila SkyPe se svou láskou a máma by si ráda pustila film.
Běžně by jste potřebovali 4 PC, ovšem s BS Vám stačí jedno, které bude sloužit jako server a k němu napojeny čtyři BS. Každý si může dělat to své i bez hádání kdo je teď na řadě.
TOPlist